Четвер, 17.8.2017, 16:22 • RSS
-->Головна » Кіно » Всесвіт "Трансформерів" створить свою міфологію.
15:40
Всесвіт "Трансформерів" створить свою міфологію.
Всесвіт "Трансформерів" створить свою міфологію і упорядкує часовий проміжок всіх подій, які вже відбулись.

Опираючись на заяви Deadline, в сценарну кімнату прибули два нових члена команди. Ними стали, Кен Нолан та Женева Робертсон-Дуорет. В команду вже увійшли: Роберт Кіркман ("І Мертві Підуть/Ходячі Небіжчики"), Арт Маркум і Метт Холлоуей ("Залізна Людина"), Зак Пенн ("Люди Ікс: Останній бій"), Джефф Пінкер ("Нова Людина-Павук 2"), Ліндсі Бір і Крістина Ходсон. А головним є Аківа Голдсман.

Голдсман вже встиг прокоментувати состав команди:

- В цьому світі багато неймовірних команд, включаючи команду "Монстри" студії "Universal", команду "Зоряні Війни" і, звичайно, команду "Marvel". Ми просимо кращих приєднатись до нашої команди, інколи навіть доводиться красти сценаристів (сміється). Ми збираємо групу приятелів, заінтересованих в розвитку і розширення франчайза.

Ми подивимось на всі іграшки, мерчендайз і тв-шоу, котрі "Hasbro" коли-небудь випускала, від самого популярного і до забутого, та встановимо часову лінію міфології. Все це було розроблено з великою допомогою візуалу, іграшок, роботів, скетчів, сценаристів і художників. Після такого супернасиченого інформацією, сценаристи не тільки можуть створити один фільм, а цілу плеяду фільмів, котрі наповнять всесвіт.
 
: Кіно | : 234 | : bober-mober | : 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar