Четвер, 17.8.2017, 16:25 • RSS
-->Головна » Уроки » Урок 8. Оформлення звуку
17:40
Урок 8. Оформлення звуку
Цей урок підійде для тих випадків, коли немає відповідного шрифту або ліньки його шукати. Метод який я буду використовувати був розібраний у попередньому уроці, тож, якщо щось буде не зрозуміло, пропоную переглянути його ще раз.


Крок 1. Оцінка роботи
Для початку треба уважно поглянути на наш звук "PUNCH" і в своїй уяві розділити його на необхідні частини для нашого звуку "ШТУРХ". Якщо не виходить, то пропоную звернути увагу на картинку знизу, в якій показано що і звідки використовувалось для нашого звуку:


Крок 2. Підготовка основи
Для того, аби було легше працювати, я завжди роблю основу для букв. Нам знадобиться: літера "Р", горизонтальна лінія, вертикальна лінія та "ковшик" від букви "U" для нашої майбутньої букви "У". Для цього ми беремо "Прямолінійне лассо" та вирізаємо частини для наших основ. Не забуваємо, що вирізаємо, як і у попередньому уроці, з обведення.
Ось такий набір навирізав я:


Далі робимо наші заготовки з яких у майбутньому вийдуть наші літери для звуку. Для цього я допрацював наші зразки, десь підмалював "Пензлем", десь попрацював "Стирачкою". А для того, щоб краї були обведенні і, при цьому, не малювати нових пікселів, я натиснув на піктограмку, яка знаходится у віконечку "Шари".

Вона не дозволяє вилазити за краї об'єкту на якому малюєш.


Ось букви в нас готові:


Крок 3. Правильне розташування літер
Якщо поглянути уважно, то не всі літери на одній висоті, а отже і переклад звуку теж має бути розташован згідно з оригіналом.


Крок 4. Об'єднання
Після розташування треба об'єднати наші літери в один напис, але перед цим пропоную взяти стирачку та прибрати зайве на переходах між літерами. Щоб об'єднати те, що вийшло, виділяємо всі наші шари, копіюємо їх та об'єднуємо. Копіюємо їх для того, щоб у разі чого можна було переробити наш звук і не починати роботу із самого початку.


Крок 5. Завершення звуку
Тепер, коли в нас звук -  це одне ціле, треба його зробити суцільним. Для цього беремо пензель і підфарбовуємо там, де це необхідно.


Крок 6. Допрацьовуємо фон
Тепер, коли наш звук повністю готовий, треба доробити фон, щоб не було видно оригіналу. Як це робити я пояснював у шостому уроці. Отже, беремо "Штамп" та штампуємо фон.

Все звук готовий.


Автор: bober-mober

: Уроки | : 779 | : bober-mober | : 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 Nightcrawler • 20:21, 18.08.2013
Дякую !!!
avatar