Четвер, 17.8.2017, 16:24 • RSS
-->Головна » Уроки » Урок 7. Оформлення простого звуку
10:34
Урок 7. Оформлення простого звуку
Для цього уроку не потрібно знати шрифт, який використовувався для зображення звуку. Але і не для всіх звуків такий спосіб підійде. Наприклад, для звуку KLIK! та KRAK, де потрібно змінити лише одну літеру (тільки якщо перекладати як КЛІК та КРАК, а не ТРЕСТЬ чи ХРУСТЬ) цей спосіб буде досить дієвим.1 Крок. Основа для літери  

Працюємо над побудовою літери "л". Беремо інструмент "прямолінійне лассо"  та виділяємо літеру "І". Виділивши, натискаємо ПКМ на зображенні і обираємо з меню "скопіювати на новий шар".
Примітка: Я виділяв букву так, що б обведення на ній залишилось для того, щоб візуально вона була схожа на інші.

Скопіювавши шар зі своєю літерою декілька разів (адже буква "Л" це дві нахилені рисочки або, в нашому випадку, букви "І") я кручу шари так, аби вони у купі нагадували необхідну букву "Л". Для того, щоб крутити шари, необхідно обрати потрібний шар, потім на робочій області натискаємо ПКМ і обираємо "вільне трансформування шару".

2 Крок. Завершення фігури
Для того, аби завершити фігуру, необхідно взяти "Ластик"  та затерти зайве (чорне обведення згори, сіро-синій фон, чорне обведення зліва, там, де перетинається наша літера з літерою "К"). Потім беремо пензель  з необхідним кольором та коригуємо нашу літеру, має вийти десь так:

Тут я зобразив основу під букву "Л" та саму букву "Л".

3 Крок. Робота із фоном
Далі робимо так, як я розказував у попередньому уроці. Беремо "Штамп"  та штампуємо під літерою. Ще можна користуватись пензлем, якщо це буде на однорідному фоні. Має вийти десь так:


Все, звук готовий.


Автор: bober-mober
Джерело:  Третя Паралель

: Уроки | : 621 | : bober-mober | : 5.0/1
Всього коментарів: 2
avatar
0
1 domakha • 15:28, 09.01.2015
Усе чудово, за винятком однієї маленької дрібниці: клік - це калька з англійської, зазвичай літературний відповідник "клац".
avatar
0
2 bober-mober • 06:31, 15.01.2015
Дякуємо, врахуємо.
avatar