Четвер, 17.8.2017, 16:31 • RSS
-->Головна » Кіно » Сюжет 7 сезону «Гри престолів»
06:25
Сюжет 7 сезону «Гри престолів»
Звичайно, ніхто не гарантує, що інформація справжня, — вона може виявитися фейком або не підтвердженими фанатськими домислами. Проте як мінімум частина відомостей схожа на справжні. Принаймні, на захист деяких спойлерів виступає безліч злитих в мережу фотографій зі зйомок сьомого сезону.

Ми на всяк випадок зібрали все смачне в одному пості. І настійно рекомендуємо: ні в якому разі не заглядайте під кат, якщо боїтеся спойлерів. Витік може виявитися справжнім, і тоді ви ризикуєте вже зараз зіпсувати враження від перегляду нового сезону «Гри престолів», якого і так чекати на кілька місяців довше. Але якщо ви не боїтеся спойлерів, жадаєте дізнатися, що ж там буде далі, або просто хочете перевірити власні здогадки, ласкаво просимо.

 

Ніяких одкровень

 
І це головне одкровення злитого сюжету, За весь сезон нас не чекає майже ніяких незвичайних сюжетних ходів, сюрпризів або раптових смертей. Майже всі сюжетні ходи або можна заздалегідь відгадати, або і зовсім були давно передбачені фанатами. Сюжет рухається до фінішу по прямій за всіма законами жанру.
 

Джон зустрінеться з Дейєнеріс, і у них буде секс

 
 

Довгоочікувана фанатами зустріч Джона Сноу і Дейєнеріс відбудеться вже в самому початку нового сезону. Протягом більшої його частини Джон і Дейєнеріс будуть разом, а в фіналі і зовсім займуться пристрасним сексом. «Інцест!» — закричать деякі, але ми-то з вами знаємо про сексуальні уподобання Тарґарієнів. Тим більше що в сьомому сезоні ні Джон, ні Дейєнеріс навіть не здогадуватимуться про власну спорідненість.
 

 
На самому початку сезону Дейєнеріс висадиться на Драконі та розішле воронів з вимогою присягнути їй на вірність як істинної і расово-вірною повелительці Вестероса. Джон, залишивши Сансу в Вінтерфеллі за старшу, відправиться до Дейєнеріс, шукаючи допомогу в боротьбі проти Білих Ходаків.

При першій зустрічі Дейенеріс відразу проявить повагу до Джона. А ось сам Сноу спочатку буде не надто вражений і відмовиться схилити голову. Почувши про Білих Ходоках, Дейєнеріс спершу визнає Сноу божевільним. Але Тіріон заступиться за Джона і заявить, що той просто так базікати не буде. Ближче до фіналу Джон скаже Дейєнеріс, що готовий скласти титул Короля Півночі в обмін на її допомогу, тому що немає сенсу бути королем, якщо твій народ мертвий.

Зустріч Джона з Дейєнеріс – практично підтверджений сюжетний хід. Про це свідчать численні фотографії зі зйомок.
 

Джон – не бастард, а чистокровний Тарґарієн

 
Сидячи в Цитаделі, Сем Тарле за допомогою Ліллі наткнеться на замітки про дійсне походження Джона Сноу. Виявляється, Джон не просто син Рейєґара Тарґарієна і Ліанни Сноу, він законний спадкоємець свого батька. Перед самою смертю Рейєґар встиг розірвати шлюб з Елією Дорнійскою і одружитися на Ліанні. А офіційне Тарґарієнське ім'я Джона – Ейєґон.
 

Старки об'єднуються

 

 
У Сьомому сезоні нас чекає возз'єднання молодших Старков. Спочатку в Вінтерфелл повернеться Бран (до того ж Світа Рід, повернувши Брана в батьківський будинок, сама теж відправиться додому). А потім, через пару серій, на Північ повернеться і Ар'я, яка перед цим встигне вирізати синів Уолдера Фрея, що залишились і зустрітися зі своєю лютоволчицею Німерією, вигнаної ще в першому сезоні.

Об'єднання Старків також підтверджується злитими фотографіями зі зйомок, на яких разом помічені Айзек Гемпстед-Райт (Бран), Мейсі Віл'ямс (Ар'я) і Белла Ремзі (Ліанна Мормонт).
 

Мізинець дострибається

 


 
Повернення Ар'ї поставить в незручне становище Мізинця. Якщо Сансою Бейліш ще міг керувати, то Ар'я виявилася справжньою «темною конячкою», небезпечною і непередбачуваною. Мізинець спробує посварити двох сестер, скориставшись старим листом Санси, написаного Роббу під диктовку Серсеї ще за життя Неда Старка.

Однак затія обернеться для нього плачевно: сварка не вдасться, а Санса в помсту засудить Мізинця до смерті. Вирок в дуже красивому стилі приведе у виконання Ар'я, що перетворилася на ідеальну вбивцю. До речі, вона вб'є його тим же клинком, яким у свій час намагалися покінчити з Браном.
 

Дорн доскачеться

 
Елларія Сенд і Піщані змійки нарешті отримають по заслугах. Армія Ланністерів і флот Еурона Ґрейджоя переможуть війська Тіреллів і Мартеллів ще в самому початку сезону. Еурон особисто вб'є всіх Змійок і візьме їх мати в полон.

Оленна Тірелл зізнається Джеймі Ланністеру в тому, що це саме вона отруїла Джоффрі за допомогою Мізинця, а потім прийме отруту. Джеймі не стане їй заважати.

Попутно Джеймі покаже себе стерпним стратегом... але не проти дракона. Ланністер не напружуючись знищить сухопутні сили Тіреллів і Дорнійців. Але коли на повернуту з Дорна армію Ланністерів нападе Дейєнеріс верхи на драконі, Джеймі і Бронн дивом залишаться в живих.
 

Джон, як і раніше, бездарний командир

 
 

 
Прагнучи довести, що Білі Ходаки не казка, Джон вирушить на Північ, сподіваючись захопити в полон зомбі. Очоливши невеликий загін, що складається з Тормунда, Пса (!), Беріка Дондарріона, Тороса з Міру, Джораха Мормонта і Джендрі, він відправиться за Стіну. Але військо Короля Ночі оточить їх на острові посеред замерзлого озера. Їх прикінчили б, якби Дейєнеріс вчасно не підоспіла.

У битві загине за одними даними — Торос, за іншими – Берік. Сам Джон залишиться прикривати відхід інших. Він буде на межі загибелі, але вчасно з'явився Бенджен Старк, який врятує племінника ціною свого не-життя. Щоправда, мета вилазки буде досягнута – Джон повернеться на Південь з одним із зомбі.
 

Дракона Дейєнеріс перетворять на зомбі

 
Намагаючись врятувати Джона з його загоном, Дейенеріс позбудеться одного з своїх драконів. Король Ночі вб'є Візеріона, і величезний ящір впаде в озеро. Як ніби цього мало, Король Ночі воскресить Візеріона і, осідлавши крижаного дракона, очолить наступ на південь.
 

Джендрі вилізе з човна

 
 

 
Так, бастард Джендрі нарешті вилізе з човна, в якому ми його востаннє бачили кілька сезонів тому. Давос відшукає Джендрі в Королівській Гавані, де той кує зброю. Згідно спойлерам, сценаристи не змогли утриматися від жартів на цю тему, оскільки Давос прокоментує зустріч словами «А ти гребеш»?
 

Герої вперше зійдуться всі разом

 
 

 
Практично всі вцілілі герої вперше зійдуться разом в Королівській Гавані. Джон презентує свого бранця і підтвердить, що чутки про Білих Ходоках – правда. Еурон Ґрейджой уточнить, чи вміють інші плавати, і, отримавши негативну відповідь, тут же піде на Пайк. Серсея, переконавшись, що навіть Роберту Стронґу не під силу впоратися з зомбі, запанікує і погодиться надати війська Ланністерів для боротьби зі вторгненням Короля Ночі. Однак...
 

Серсея всіх зрадить. Джеймі розсваритися з нею

 
Серсея відмовиться виконувати обіцянку і відправити армію на боротьбу з Білими Ходаками. Більш того, вона скаже Джеймі, що навіть рада вторгненню Короля Ночі, оскільки розраховує, що він розправиться з усіма її ворогами. Джеймі верне від слів сестри, вони сваряться, Джеймі залишає Королівську Гавань і сам їде на північ.

В кінці сезону Серсея прокинеться в ліжку, лежачи в крові. Схоже, вона встигла знову завагітніти від Джеймі, але у неї стався викидень.
 

Сем вилікує Джораха

 
Джорах Мормонт вилікується від сірої хвороби за допомогою... Сема Тарле. Джорах несповідимими шляхами сценаристів виявиться відразу в Цитаделі, де буде просити у мейстрів зцілення. Коли всі йому відмовлять, Сем згадає, що читав спогади одного мейстра, якому вдалося вилікуватися від сірої хвороби. Книга зберігається в забороненій частині Цитаделі, однак Сему вдається проникнути туди і знайти ліки від сірої хвороби.

Сем каже Джораху, що глибоко поважав його батька і намагається віддати йому Довгий Кіготь. Джорах відмовляється, кажучи, що ніколи не був гідним сином свого батька. Пізніше Джорах зустрінеться з Джоном і парочка порозуміється, незважаючи ні на що.
 

Всім кліффхенґерам кліффхенґер

 
 

 
Сезон закінчиться сценою сексу Джона і Дейєнеріс, під час якої воїнство Короля Ночі підійде до Стіни. Король Ночі, верхи на вивергаючому блакитне полум'я Візеріоні обрушить частину Стіни.


На цьому спойлери закінчуються. Вірити їм чи ні – справа ваша. Ми ж радимо поки що ставитися до витоку з часткою скепсису. Ніколи раніше сюжет усього сезону не потрапляв у мережу так рано. Основна частка зйомок ще не почалася, а сценарії напевно тримаються в найсуворішому секреті. І хоча кадри зі зйомок начебто побічно підтверджують правоту частини спойлерів, це може бути просто вдалою здогадкою.

Якщо ж це правда (а деякі шанси все ж є), значить, серіал продовжить розпочатий у шостому сезоні крен у бік типового для фентезі епічного протистояння добра і зла зі зливом всіх-всіх другорядних ліній. Тоді виникає питання – навіщо було городити все це, якщо вони ведуть у нікуди. Але, зізнайтеся чесно, скільки вже разів ви задавалися таким питанням за шість останніх років?
 

: Кіно | : 200 | : bober-mober | : 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar