Четвер, 17.8.2017, 16:22 • RSS
-->Головна » Кіно » Щось Дивовижне
12:45
Щось Дивовижне
Зак Снайдер, режисер фільму «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», відгортає завісу, аби показати, як Диво-Жінка, яку зіграла Ґаль Ґадот, вписується в довгоочікуваний супергеройський блокбастер.

Наскільки захопливо знімати Диво-Жінку у фільмі «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості»?

Це надзвичайна можливість – знімати Диво-Жінку у фільмі. У нас не було супергероїні такої величини, і тепер світ має неймовірну нагоду підтримати дивовижного і сильного жіночого персонажа. Я щасливий, тому що ми можемо це зробити. У половині моїх фільмів є жінки-лідери… можливо, це тому, що я оточений сильними жінками у власному житті. Мене не дивують могутні супергероїні. Я лише шокований, що цього не сталося раніше. До речі, я дуже рекомендую книгу Джил Лепор – «Секретна історія Диво-Жінки», якщо ви її ще не читали; це дивовижний і правдивий твір.

Наскільки важко було знайти саме «ту» Диво-Жінку і які характеристики були необхідні для неї?

Ми перевірили стільки актрис, що ви не зможете й уявити. Але дещо є в Ґаль: вона сильна, гарна і добра та жорстока водночас, що є цікавим. Це поєднання доброти і жорстокості, яке ми шукали. Вона може і посерйознішати, але і доволі легко бути в суспільстві. До речі, вона чудово впоралась на кінопробі з Беном. Бен сказав: «Вау! Ця дівчина – це щось!». Це хороший знак, адже Бен дуже жорстокий у всіх сценах, він великий і багато командує. І завжди, коли ви робите подібні проби, ви, дивлячись на когось іншого, думаєте: «Гаразд, гарна робота». Це було частиною процесу, і весь час ми пізнавали Ґаль, розуміючи, якою чудовою вона є.

Було багато актрис?

О так. Я навіть не пам’ятаю всіх зі співбесід, але на фінальних пробах ми, думаю, протестували шістьох актрис. Але ми брали інтерв’ю у сотні актрис, і бачили так само багато, і це був доволі виснажливий процес.

Чи в неї стільки ж екранного часу, як і у Бена і Генрі у цьому фільмі?

Ні, у неї камео. Але, власне, це щось більше, аніж просто камео. Вона виходить на сцену і дещо робить. У трейлері Супермен і Бетмен жартують після появи Диво-Жінки.

Як цей жарт виник?

Жарт «Вона з тобою?» в кінці трейлеру? Ви мусите побачити фільм, тому що це все зрештою перетворюється в драму, і якщо ви бачите це в контексті фільму, це має сенс, коли обоє намагаються зрозуміти, ким вона є.

Що рухає ними трьома?

Ну, вони змушені працювати разом, як це видно з трейлеру. Вони мусять працювати разом.
Джерело: FilmInk

: Кіно | : 272 | : bober-mober | : 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar