Четвер, 24.8.2017, 05:44 • RSS
-->Головна » Кіно » "Нелюди" стали серіалом?
12:00
"Нелюди" стали серіалом?
Після трьох років просування Нелюдів в «Агентах ЗАХИСТу» в Marvel готові зробити наступний крок: запуск самостійного телесеріалу. Спільно з каналом ABC, де крутять «Агентів», і компанією IMAX продюсери випустять «Нелюдів».

Ключовою особливістю угоди став факт, що двосерійна прем'єра, знята на цифрові камери IMAX, за два тижні до ефірної прем'єри покажуть в кінотеатрах, що підтримують преміум-формат. При цьому версія для ТБ буде включати в себе додатковий матеріали, які з театральної версії будуть виключені.

Співпраця з IMAX не обмежиться прем'єрою в кінотеатрах: компанія візьме участь в рекламі серіалу і покриє частину бюджету. Збільшений бюджет дозволить авторам більш вражаючі ефекти.

На відміну від «Агентів ЗАХИСТу», які сконцентрувалися на нових Нелюдях, героями серіалу стане королівська сім'я Атиллана на чолі з Чорним Громом і Медузою. У шоу поки немає сценаристів, тому ніяких подробиць про сюжет немає. Зазвичай у виробництво пілотні серії йдуть в січні-лютому, коли канали починають підбирати акторів у перспективні проекти.

За даними The Hollywood Reporter, "Нелюди" будуть складатися з восьми серій, знятих на цифрові камери IMAX. Зменшене число епізодів, а також додаткове фінансування від IMAX, дозволить авторам видати ефекти кіношного рівня.


У свою чергу, New York Times повідомляє, що дія розвернеться в наші дні, хоча частина подій пройде на Місяці.

Поки рано судити, як анонс вплине на долю «Агентів ЗАХИСТу»: рейтинги у четвертого сезону залишають бажати кращого, і навесні ще впадуть. Тим більше, серіал вибрав умовну квоту на синдикацію, що дозволяє вигідно продавати права на показ стороннім телесітям. Тому канал запросто може вирішити закрити «Агентів», а вивільнені кошти спрямувати на амбітний і дорогий проект.

Нелюди, створені Стеном Лі і Джеком Кірбі - це субраса людей, змінених інопланетної расою Крі для участі в галактичній війні. Використовуючи мутагенні властивості мінералу Терріген, Крі змінювали людей, наділяючи тих неймовірними здібностями. У далекому минулому Нелюдям вдалося відвоювати свободу, і тепер вони будують власне суспільство.

У коміксах Marvel, не володіє правами на фільми про мутантів, активно просуває Нелюдів в якості заміни Людей Ікс. На наступний рік намічається відродження лінійки коміксів про мутантів, але і Нелюди нікуди не подінуться.

 
: Кіно | : 159 | : bober-mober | : 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar