Четвер, 24.8.2017, 05:47 • RSS
-->Головна » Комікси » Книжковий Арсенал 2016
13:35
Книжковий Арсенал 2016
Одна з найбільш довгоочікуваних подій для книголюбів – Книжковий Арсенал, нарешті стартував у середу. Виставка щоразу більшає і більшає, як і кількість перекладної та українською літератури, що представляється там. Але ще більше тішить той факт, що про комікси в Україні нарешті заговорили!

Почнімо з закордонних коміксів. Я помітила лише одну точку, де була можливість придбати «Вартових», «V означає Вендетта», «Загін самогубців» тощо, які розташовувалася недалеко від входу, тож безліч людей могли одразу помітити крамничку та зацікавитися.

Також я кілька разів зустрічала «Максима Осу», і хочу зазначити, що відвідувачі цікавилися коміксом і купували його.

 
Були представлені такі українські комікси: три частини «Даогопака» та Чуб від Nebeskey, дитячі комікси від Ірбіс Комікси, «Патріот» від Вадима Назарова, «SpaceCossacks» та «Герой поневолі» від Леополь, «Візуальні мантри» Микити Сторожкова та журнал мальованих історій «Чорний Лев». Також частенько можна було зустріти комікс «Максим Оса» за межами куточку українських мальописів.

 
А от у залі мальованих історій щодня відбуваються лекції та презентації, тож усякий відвідувач може не лише придбати примірник вподобаного коміксу, а й дізнатися щось більше на цю тематику.

 

: Комікси | : 219 | : meridaausten | : 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar