Четвер, 17.8.2017, 16:23 • RSS
-->Головна » Кіно » Д.Ж.А.Р.В.І.С. стане Примарою
08:24
Д.Ж.А.Р.В.І.С. стане Примарою

Минулої п'ятниці ввечері, Бетанні був на шоу Джимма Кіммела і в ході розмови з ведучим була порушена тема щодо майбутніх ролей актора, в тому числі і майбутньому фільмі "Месники: Ера Альтрона", але, як і очікувалось, Беттані не зміг підтвердити більшість інформації ні стосовно його ролі Примари у фільмі, ні про його сили. Але тим самим він підтвердив інформацію, яка з'явилася ще в лютому цього року, про свою роль у сіквелі.

"О, я можу робити безліч речей, але я не маю права розповідати про них  та подробиці зйомок, тому що десь  за кулісами може сидіти агент Марвелу, який може притиснути мене до підлоги та звільнити... Це дуже хвилюючи для мене, але це завжди палиця з двома кінцями, чи не так? Тому що коли я грав Д.Ж.А.Р.В.І.С.а, то всією моєю роботою було прийти у студію, записати репліки протягом 45-ти хвилин, та забрати велику сумку грошей. Тепер вони хочуть, щоб я таки щось робив!"

В коміксах андроїд був створений Альтроном, як доказ своєї зверхності над людьми. Але історія Альтрона серйозно перероблена на догоду фільму, тому і появу Примари можуть пояснити по-іншому. Також хотілось би нагадати, що у коміксі Примара володіє великою кількістю можливостей, серед них надлюдські рефлекси, надлюдська витривалість, маніпуляція енергією, аудіо- та відеоманіпуляція у вигляді голограми, і здатність літати. Яка з цих сил буде демонструватися в майбутньому сіквелі - ми ще побачимо.

Стрічка наразі знаходиться на стадії зйомок, в ролях Роберт Дауні мол., Кріс Хемсворт, Марк Руффало, Джеремі Реннер, Кріс Еванс, Скарлет Йоханссон, Семюел Л. Джексон, Томас Кретсчман, Арон Тайлер, Елізабет Олсен та Джеймс Спадер. Режисер та сценарист Джос Уідон, Месники: Ера Альтрона, дивіться у кінотеатрах у Травні 2015 року.


Джерело: ComingSoon.net

: Кіно | : 621 | : bober-mober | : 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar